My čtyři . . . .
úterý 7. prosince 2010
pondělí 6. prosince 2010
Pichání ouška - aneb Julii je už lépe..
Celý víkend kňučela, horečkovali jsme, leželi jsme,ale na pohotovost jsme si v takovém počasí netroufli-takže dnes, konečně ÚLEVA díky paní Dr. na ORL.
A ještě naše Anetka,která spase všechno co vidí a najde..
A taky jsem našla naši svatební kytici :-)
A ještě jsem i pekla..
sobota 4. prosince 2010
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)

























